Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Співоча освітянська родина

Уже неодноразово вокальний ансамбль «Мальви» вчителів Новострілищанської ЗОШ I-III ст. під майстерним керівництвом вчителя музичного мистецтва Марії Рожак бере участь в обласних конкурсах та фестивалях пісенної творчості працівників освіти області, що проводяться в обласному Будинку вчителя.

Найбільш відомі пісні у їх виконанні - «Співоча освітянська родина», «Від Маківки до Майдану», «З Різдвом у серці», «Великодня гаївочка». Щороку активним учасником цих обласних фестивалів є й вокальний ансамбль «Мальви» у складі обдарованих і талановитих педагогів: вчителя початкових класів Лесі Максимків, вчителя англійської мови Орисі Паук, вчителя-логопеда Оксани Гірняк, вчителів української мови та літератури Оксани Турчин і Лідії Надибської, вчителя трудового навчання Галиня Атаманів,. Керівник колективу Марія Рожак підбирає репертуар, черпаючи натхнення у народній творчості, чим сприяє відродженню культурної та мистецької спадщини українського народу, утверджує християнські цінності, почуття патріотизму і любові до рідної України.

Вокальний ансамбль «Мальви» висловлює щиру подяку керівнику відділу освіти Роману Свередюку та методисту районного методичного кабінету Наталії Кулик за підтримку художнього колективу, сприяння розвитку творчих талантів та допомогу в організації поїздок для участі в обласних конкурсах.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин