Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Воїнам світла

Нещодавно вийшов друком подарунковий збірник поезій від сучасних українських поетів із різних куточків України та з-поза її кордонів для героїв, захисників Вітчизни, які не святкували Різдвяні свята в родинному колі, а провели їх в зоні воєнних дій на сході України, захищаючи її від внутрішніх і зовнішніх ворогів. У поетичних рядках і між ними – тепло сердець, які співпереживають, позитивний енергетичний посил від творчих людей.

Учні та вчителі Жирівської ЗОШ І –ІІІ ступенів придбали такі книжки у подарунок для своїх односельців, які зараз у зоні АТО стримують ворога, затуляють нас від страхіть війни. На наше прохання волонтерське видавництво «Серце патріота» (місто Мукачеве) на кожній книжці видрукувало прізвища тих, кому подарунок адресований, та присвяту зі словами вдячності за щоденний подвиг. Отже, подарунки – іменні. Ми адресуємо їх Сергію Драгану, Ігорю Шкляру, Володимиру Кудлику, Андрію Слободі, Юлії Лотут. У книжці вміщені також вірші нашої землячки, методиста Жидачівського районного методкабінету Наталії Тріщ.

Видання книжки організував благодійний фонд «Віта Дольче». Книжка – не для продажу. Її можна отримати, тільки здійснивши благодійну пожертву на лікування поранених воїнів. Як це зробити, можна дізнатися зі сторінки благодійного фонду «Віта Дольче» в інтернеті. Також можна ознайомитися з вмістом книжки у 3D- версії.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин