Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Свято Героїв відзначила молодь Жидачева

23 травня в Жидачеві відзначили Свято Героїв. Його організаторами виступили сектор молоді та спорту райдержадміністрації, новостворена молодіжна громадська організація «Спільна ініціатива молоді» та Станиця Жидачів Пласту – Національної Скаутської Організації України.

Захід проходив у актовому залі Жидачівського професійного ліцею. До участі в святкуванні запрошувалися учні шкіл міста.

Присутні мали змогу ознайомитися з історією Української державності, ще раз згадати героїв національно-визвольних змагань Миколу Міхновського, Симона Петлюру, Євгена Коновальця, Романа Шухевича, Степана Бандеру, Миколу Лебедя та ознайомитися з біографіями героїв.

Запрошений на свято член молодіжної підпільної організації «Месники», член братства ОУН-УПА та Спілки політв'язнів, автор-дослідник національно-визвольної боротьби на теренах Жидачівщини Олексій Данилишин у своєму зверненні до наголосив на необхідності збереження молодим поколінням пам'яті про славні сторінки історії України.

Друга частина заходу була присвячена сучасності і новим героям України - Героям Небесної Сотні. Своїми враженнями про події на Майдані поділилася медична сестра Богдана Пеняк, яка разом з іншими медпрацівниками Жидачівської ЦРЛ була на Майдані 20 лютого й надавала допомогу пораненим.

Хвилиною мовчання учасники заходу пом'янули Героїв Небесної Сотні та всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за Україну під час Революції Гідності й у відстоюванні територіальної цілісності України.

Після завершення свята учасники поклали квіти до меморіалу «Борцям за Волю України, жертвам сталінських репресій 1940-1950 років» на Замковій горі.

Організатори висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до відзначення Свята Героїв, а насамперед дирекції Жидачівського професійного ліцею за надані приміщення і обладнання та дирекції Жидачівського НВК за залучення учнівської молоді й педагогічних працівників до участі в заході.

Надзвичайно приємно, що вперше за роки Незалежної України та за роки відродження Свята Героїв ініціатором його відзначення виступила активна молодь. Отже, є достойні молоді патріоти, які готові взяти з рук старшого покоління знамено боротьби за Україну і боротися за квітучу, сильну і справді Незалежну Україну.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин