Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Молодість» станцювала «Жидачівську ясківчанку» на фестивалі у Польщі

Днями із турне польськими староствами та гмінами до Жидачева повернувся народний танцювальний ансамбль районного народного дому «Молодість» під керівництвом талановитої Лідії Пакош.

Як розповіла керівник, колектив виступав на трьох сценах X фестивалю Godol-2013, основна частина якого відбувалася у м. Пулави Республіки Польща.

Серед семи колективів, які завітали на фестиваль із Хорватії, Болгарії, Сербії, були два представники України - із м. Маріуполя та м. Жидачева.

Народний танцювальний колектив «Молодість» на фестивалі показав три кращі танці: фольклорний «Жидачівська ясківчанка», український народний танець «Гопак» та молдавський танець «Весняна хора».

Учасники колективу, окрім виступів, мали нагоду побачити визначні місця Польщі, поспілкуватися із гостями фестивалю, колегами по творчій майстерні.

Варто нагадати, що народний танцювальний колектив «Молодість» цьогоріч відзначатиме 40-річчя своєї творчої діяльності. Він був заснований у жовтні 1973-го відомим танцмейстером Жидачева Станіславом Йосиповичем Порвішем. Останні десять років веде та розвиває «Молодість» Лідія Пакош. Завдяки її енергії та завзятій роботі «Молодість» підтверджує своє звання народний та гідно представляє район на різних мистецько-культурних заходах в Україні й, як бачимо, за її межами.

Поїздка до Польщі відбулась на запрошення польської громадської організації, яку очолює Біата Новак та стала можливою за сприяння народного депутата України Олега Канівця, а також за незмінної підтримки батьків учасників колективу.

Окрім безмірного позитиву вражень, подарунків від поїздки, учасники колективу налагодили нові знайомства та отримали численні запрошення виступити на подібних фестивалях за кордоном. Також їх чекають і хочуть побачити в українському м. Маріуполі.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин