Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає»

Духовна пісня, ти мов синє море,

У якому тоне і печаль, і горе,

Духовна пісня – душу зігріває,

Духовна пісня всіх людей єднає.

Погожого недільного дня, 16 червня, в Народному домі с. Руди відбувся другий фестиваль духовної пісні «Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає» в рамках святкування 1025-річчя хрещення Київської України-Руси. Його ініціатором та організатором є РНД Жидачева. Мета цього фестивалю - пропагування духовних і моральних цінностей, збереження духовної спадщини.

Під час урочистого відкриття ІІ фестивалю його учасників та присутніх спільною молитвою благословив отець-ігумен Петро Кохавинського храму Покрови Пресвятої Богородиці смт. Гніздичева величними словами: «Нехай Всемилостивий Господь з молитвами Божої Матері пошле своє Благословення на всіх вас та ваші добрі справи». Далі продовжив фестиваль хоровий колектив НД с. Володимирців (керівник Микола Ліпковський).

На святкову сцену до вітального слова були запрошені заступник голови райдержадміністрації Олег Кизима, головний спеціаліст відділу культури і туризму Оксана Зубрицька та представник благодійного фонду Олега Канівця Добре серце» Уляна Савицька.

У фестивалі взяли участь 32 учасники художньої самодіяльності Народних домів району, а саме: Млиниська, Ходорківці, Гніздичів-філія, Отиневичі, Жирова, Гніздичів, Вільхівці, Пчани, Облазниця, Руда, Любша, Рогізно, Рудківці, Добрівляни, Сугрів, Ходорів, Бережниця, Журавків, Заболотівці, Лівчиці, Новосільці, Підліски, Черемхів, Заріччя, Тейсарів, Нові Стрілища, Чертіж, Дубравка, Сидорівка, Дев’ятники, Журавно, які показали високий рівень майстерності, подарували глядачеві приємні хвилини відпочинку. За це були нагороджені грамотами та подарунками за сприяння благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце».

Ми вдячні колективам, їхнім керівникам, які прибули на фестиваль, а також сільським головам за надання відряджень. Також хочемо подякувати сільському головіс. Руди Володимиру Гебрі, директору Народного дому Ганні Салдан, художньому керівнику Оксані Гримі та завідуючій бібліотекою Галині Вайді за активну участь в організації та проведенні фестивалю духовної пісні.

Сподіваємося, що наш фестиваль залишить прекрасні спомини та добрі відгуки.

Марія Глушко, методист районного Народного дому.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин