Назустріч 200-літтю від дня народження Т. Г.Шевченка

«Дум його могутніх не зруйнує час»

Ми під небом синім, всі поета славим.

Працею вшануєм, піснею прикрасим.

Рідний дім будуєм з іменем Тараса...

16 квітня відбувся районний семінар з культурно-освітньої роботи «Дум його могутніх не зруйнує час» назустріч 200-літтю від дня народження Т. Г.Шевченка на базі НД с. Вовчатич.

 

Відкрив семінар керівник відділу культури і туризму З. Тимофтевич.

 

З літературними розповідями «Образ України в творчості Т. Шевченка», «Тарас Шевченко і сьогодення», «Сучасність в поезії Т. Шевченка» виступили: методист культурно-освітньої роботи районного НД Олександра Цибран, науковий працівник Львівської галереї мистецтв, директор музею ім. І.Виговського С.І. Ревуцький, провідний методист ЛДОЦНТ з питань національно-патріотичного виховання Людмила Антончик.

Семінар доповнили народний вокальний ансамбль НД с. Сугрова «Горлиця» (кер. Б. Катола), народний театр «Сучасник» НД смт. Гніздичева (О. Максимів).

Учасники семінару оглянули виставки стародавньої та сучасної вишивки, матеріали до 199-ї річниці Т.Шевченка, кімнату національного відродження, виставку до Великодніх свят, тематичні полички, присвячені 1025-літтю Хрещення Русі «Голос дзвонів-голос неба». Також виставку до зустрічі 200-оіччя Т.Г.Шевченка «Не забудьте пом’янути...», літературні вислови до мови, духовної пісні, до України.

На закінчення семінару слова подяки висловив сільський голова с. Вербиці Ю. Добуш.

Відділ культури і туризму та дирекція районного НД щиро дякують директору НД с. Вовчатич, директорам та бібліотечним працівникам НД сіл Садок, Вербиці, Сугрова за організацію та підготовку проведення семінару.

Щирі слова подяки висловлюємо сільському голові за збереження та розвиток національної культури на селі.

Олександра Цибран, методист з культурно-освітньої роботи.

Надрукувати