Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ярослав Володимирович Симоні не зраджує районній пресі ось уже 55 років!

Напередодні дня народження нашої держави свої уродини святкуватиме житель с. Ліщина Грусятицької сільської ради Ярослав Володимирович Симоні. 22 серпня йому виповнюється 72 роки. «Це ж не ювілейна дата», - скажете ви. І матимете рацію. Проте ми не могли не привітати нашого одного з найпалкіших та найдавніших читачів. Ярослав Володимирович не зраджує районній пресі ось уже 55 років! Чим не ювілей?! Ще не було жодного такого року, на котрий би він не передплатив районної газети. Як доказ своїх слів п. Ярослав привіз із собою цілку копу квитанцій із передплати «Нового часу». А раніше були й наші газети-попередниці. Виписує Ярослав Володимирович районку з 1955 року, відколи шістнадцятирічним пішов працювати у Грусятицьке відділення зв’язку поштарем. З того часу без районної газети буквально жити не може.

- Хай як би важко не було, я хліба не їстиму, а газету мушу виписати, - щиро зізнається наш читач.

Коли був Новострілищанський район – передплачував «Сталінське слово». Газета, за словами Ярослава Володимировича, виходила в смт. Нових Стрілищах. Згодом, коли район став Ходорівським, читав «Прапор перемоги», що виходила в Ходорові. На початках, коли заснували Жидачівський район, згадує п. Володимир, виходила в Стрию газета «Будівник комунізму», а потім у Жидачеві «Радянський шлях». З моменту заснування й донині не пропускає жодного свіжого номера «Нового часу». До слова, квитанцію на II півріччя 2010 року Ярослав Володимирович також привіз із собою, щоб взяти участь у розіграші призу – велосипеда.

Нагадуємо, розіграш відбудеться 27 серпня.

Ми бажаємо Ярославу Володимировичу удачі, а також приєднуємось до всіх привітань, які 22 серпня лунатимуть на його адресу з нагоди дня народження. Міцного вам здоров’я, наснаги, оптимізму та везіння!

До слова, Ярослав Володимирович ветеран праці. З 1968 році, розпочавши працювати інспектором державного страхування, він й досі допомагає людям страхувати їхнє майно від різноманітних катаклізмів та лих і працює під керівництвом чудового спеціаліста та прекрасної жінки Лесі Володимирівни Озарко.

Оксана ФРАНКІВ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"