Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
У Жидачеві запроваджують сортування сміття PDF Друк

Жидачівська міська рада спільно з підприємствами «GIGAJOULE», «ЕКО Жидачів» та підприємцями міста, які займаються збиранням втор сировини, з початку серпня започатковує проект щодо роздільного збору твердих побутових відходів.

 

 
Хто переможе в україно-російській війні, інформаційній?.. PDF Друк

Минулого тижня мене запросили до Луцька на зональну науково-практичну конференцію «Регіональна журналістика в умовах гібридної війни», яка відбулася за участі представників Міністерства оборони України, Міністерства інформаційної політики України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, членів секретаріату Львівської, Рівненської, Волинської обласних організацій НСЖУ, редакторів газет.

 
Учні Гніздичівської ОТГ їздитимуть у новенькому «Школярику» PDF Друк

26 липня на території Гніздичівської громади просто з конвеєра заводу прибув новенький шкільний автобус.

 
У районі завершили перерахунок субсидій на неопалювальний період PDF Друк

У районі завершили перерахунок субсидій на неопалювальний період. Про це було заявлено на апаратній нараді РДА. Також у рамках здійснення заходів з монетизації нарахування субсидій від мешканців району вже надійшло 2700 заяв на грошові виплати із зекономлених коштів субсидій. Загалом грошові виплати зможуть отримати близько 7023 сім’ї району. Заяви необхідно написати до 1 вересня 2017 року.

 
«Веселі канікули з Богом» PDF Друк

«Люби: і чим більше ти даєш любові, тим більше матимеш».

Мати Марія Тереза.

На парафії Церкви Воскресіння Господнього у Жидачеві існує добра традиція – щоліта проводити духовний табір для малечі нашого міста. Цього літа основною темою духовного табору, який проходив на території Жидачівської гімназії ім. О. Партицького, були «Заповіді Божі», а саме Заповіді Любові. "Учителю, котра заповідь найбільша в Законі? Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. Це найбільша й найперша заповідь. А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе. На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять». (Матвія 22:36-40)

 

 
Минулу славу добру зберігаймо та примножуймо! PDF Друк

30 липня 2017 року в с. Млиниськах відбулося свято громади, громади яку більше як піввіку творять жителі чотирьох сіл.

Села, як і люди, мають свої біографії. У кожного вона своя, неповторна. Територія Млиниської сільської ради сформована із 4 населених пунктів – сіл Млиниськ, Смогова, Голешева та Лапшина. Загальна чисельність населення 1365 осіб. Площа – 2800 га. У кожному селі красують храми: церква св. Миколая-Чудотворця у Млиниськах, Архистратига Михаїла у Смогові (адміністратор обох церков о. Роман Харків), церква св. Антонія Великого в Голешеві та церква св. Петра і Павла в Лапшині (адміністратор церков о. Василь Гриньків).

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі