Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Врегулювання пасажирських перевезень та ремонт доріг - основні проблеми Жидачівщини PDF Друк

Ось і дійшла черга до Жидачівського району. Нагадаємо, в області триває звітування голів районних державних адміністрацій.

Звіт у Жидачівському районі, запланований на 6 лютого о 17.00, розпочався з невеликим запізненням - всі чекали на Олега Михайловича Cинютку, який, попри зустріч із німецькими інвесторами, таки знайшов можливість персонально заслухати в.о. голови Жидачівської РДА Василя Татарина.

 
Ні про яку охорону здоров'я в українській медицині сьогодні не йдеться PDF Друк

Якщо говорити відверто про сьогоднішню медицину, то треба перш за все визначитися, на чиєму ти боці: медиків чи пацієнтів. Якщо брати до уваги перших, то тільки одна репліка, що цьогорічний районний бюджет на медицину спромігся натягнути фінансування аж на 8 місяців, одразу відіб’є будь-яке бажання дискутувати про реформи в медицині чи про якість медичних послуг. Якщо говорити з позиції пацієнта, то нащо мені здалася така медицина!..

 
Новострілищанська ОТГ придбала новий шкільний автобус PDF Друк

З початку січня 2017 року за результатами тендерних торгів Новострілищанська селищна рада придбала шкільний автобус.

«Школярик» «Еталон А08110Ш» на 29 посадкових місць від фірми-виробника ПрАТ «ЧАЗ» прибув на територію громади 7 лютого. Вартість «Школярика» - 1 млн. 498 тис. 500 грн. Це кошти цільової програми обласного бюджету.

 
Із Червонограда – переможцями PDF Друк

У двох турнірах у січні цього року взяли участь юні футболісти Жидачівської ДЮСШ.

 
У жидачівському музеї готують експозицію про національно-визвольну боротьбу PDF Друк

Вельмишановні співвітчизники, дорогі краяни!

У цьому році виповнюється 75 років з часу створення УПА, яка під проводом ОУН впродовж десяти років вела героїчну, жертовну боротьбу проти комуністичної Росії і фашистської Німеччини за свою незалежну, соборну, самостійну Українську державу.

 

 
Зміна правил. Думки про відкриття сесії Верховної Ради VIII скликання PDF Друк

6 лютого стартувала шоста сесія Верховної Ради восьмого скликання. Те, що відбувалось в останній пленарний тиждень п’ятої сесії Ради. інакше як ганьбою назвати не можна. Тоді через банальну відсутність депутатів у сесійній залі спікеру довелося закривати засідання достроково. Навіть лідери коаліційних фракцій виявилися неспроможні мобілізувати своїх депутатів. І це тоді, коли десятки законопроектів потребували невідкладного розгляду.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі