Любіть глибоко і пристрасно. Вам може бути боляче, але це єдиний спосіб жити повним життям.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Подорожненський кар’єр – «вільна економічна зона»… PDF Друк
Понеділок, 16 березня 2015, 16:34

Ще донедавна у нашому районі це підприємство, де колись добували сірку, після його закриття створювало чималі проблеми у сенсі, наскільки буде безпечною ця «зона». Щоправда, побоювання зводилися здебільшого до величезного (5-7 км) водоймища (бо воно ще й досі не має статусу), яке утворилося на місці кар’єру. Більше 10 років держава виділяла кошти на роботи по укріпленню берегів, підтриманню робочого стану каналу, який мав відводити надлишки води з кар’єру до річки Свіча, а на територіях після рекультивації навіть мав рости фруктовий сад, перші яблука з якого нині ми би вже мали їсти... Над цим працювали цілі інститути, створювалися проекти, одним словом, …успішно закопувалися гроші у землю.

 
Волонтери з бізнесом говорили… PDF Друк
Понеділок, 16 березня 2015, 16:31

На початку тижня, 10 березня, за посередництва районної влади відбулася зустріч волонтерських груп району з бізнесменами. Про необхідність такого заходу домовились добровільні помічники на останній зустрічі з головою РДА О. Пітулою та головою районної ради І. Косом. Саме у такому форматі намагались знайти рішення ефективнішої співпраці між тими, хто надає неоціненні послуги, допомагаючи утримувати Українську армію, і тими, хто своєю благодійністю має можливість зробити цю допомогу реальною. Вже більше року наші волонтери, жертвуючи своїм часом, здоров’ям, фінансами, залучаючи до благородної справи громаду району, вирішують проблеми тих, хто захищає нас на Сході. Волонтерських рухів у районі є кілька, у кожного з них свої напрямки діяльності, своє бачення і стиль вирішення тих чи інших завдань. При такій економічній ситуації як зараз, зрозуміло, що доходи населення (і так невеликі) по відношенню до росту цін на продукти харчування та енергоносії знецінилися ще більше.

 
Закордонні паспорти: за що і скільки платити PDF Друк
Понеділок, 16 березня 2015, 16:23

З 1 січня 2015 року в Україні почали видавати біометричні паспорти. Вартість такого документа сьогодні 518,15 грн, натомість звичайний закордонний паспорт обійдеться у 461 грн. Також закордонний паспорт можна оформити навіть для немовляти.Подати документи для виготовлення біометричного паспорта можна й у районний сектор ДМС.

 
Спільне виконання Гімну України PDF Друк
Понеділок, 16 березня 2015, 16:16

Сонячний весняний ранок 10 березня мешканцям села Вільхівці запам’ятається, мабуть, на все життя. Біля будинку сільської ради зібралися працівники культури, депутати і мешканці села, щоб долучитися до всеукраїнської акції спільного виконання Гімну України. Директор Народного дому Галина Цюняк ознайомила присутніх з історією написання цього твору та біографією її авторів.

 
Спершу війна – потім все решта!.. PDF Друк
Понеділок, 16 березня 2015, 16:28

13 березня Жидачівський район з робочим візитом відвідав голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка.

 
Згинуть наші воріженьки PDF Друк
Понеділок, 16 березня 2015, 16:19

Цьогоріч Україна відзначила 150-річчя від дня першого публічного виконання національного Гімну «Ще не вмерла Україна» та 200- річчя від дня народження автора музики до нього - о. Михайла Вербицького.

З цієї нагоди у Жидачеві та районі пройшла низка просвітницьких заходів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>