Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Чим дихає освіта району, або Чому Роман Свередюк відмовився від грамоти до Дня вчителя PDF Друк

1 жовтня в районі, як і у всій державі, відзначали День вчителя. Уже традиційно напередодні відбувається святково-урочиста нарада директорів, і попри «плач» останніх на гірку долю нинішніх освітян влада, як може, «втішала» педагогів, що все ще не так погано, ось-ось зміниться на краще, в глибині душі була солідарна з тими вчительськими проблемами, бо всі живемо в одних реаліях. Проте після завершення наради освітяни, йдучи випити кави, говорили не про проблеми в школі, а обговорювали неординарну подію, яка мала місце: директор Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст., колишній завідувач райво Роман Свередюк відмовився взяти грамоту, яку представники влади вручали до професійного свята. Таке сталося вперше в історії району…

Що це? Свідомий конфлікт з владою, особистісні мотиви чи проблема лежить десь глибше? Щоб самим не гадати, ми звернулися безпосередньо до п. Свередюка, і він люб’язно погодився дати інтерв’ю часопису.

 

 
Відділ освіти в районі без керівника, а школи – без методичного супроводу PDF Друк

Навчальний 2016-2017 рік у районі розпочався без керівника відділу освіти. Попри оголошений конкурс на заміщення вакантної посади керівника відділу освіти кандидатів, які б захотіли обійняти цю посаду, наразі немає. З 1 вересня обов'язки керівника відділу освіти виконує Юрій Гурський.

Юрій Гурський працював методистом районного методкабінету, з 18 серпня 2016 року - провідний спеціаліст відділу освіти.

 

 
У Вільхівцях та Заріччі люди вимагають припинити знищувати ліс PDF Друк

Представники громади с. Вільхівців та с. Заріччя звернулася до правоохоронних та контролюючих органів Львівщини та комітетів Верховної Ради України, Міністерства екології з вимогою припинити будь-які вирубки лісу у Держівському лісництві Стрийського лісгоспу та на прилеглих ділянках «Галсільлісу».

 
Новострілищанська ОТГ розробляє стратегію свого розвитку PDF Друк

4 жовтня у приміщенні Новострілищанської селищної ради відбулось засідання «круглого столу» на тему «Стратегічні напрями розвитку Новострілищанської ОТГ».

 
Чому маленька Естонія готова до оборони у разі війни PDF Друк

Коли Естонії і іншим прибалтійським країнам на початку 90-х вдалося вирватися з лещат тоталітарного режиму союзу, вони з самого початку не мали найменших сентиментів, що рано чи пізно північний «сусід» Росія захоче повернути втрачені республіки в «комуналку» сім’ї народів. Знали і до цього почали готуватися.

 
Жидачівський район залишився без суддів PDF Друк

Постановою Верховної Ради від 22 вересня у відставку звільнено суддів Жидачівського районного суду Богдана Сидорака, який працював на посаді голови суду з 1990 року, та Оксану Галій, яка теж з 1990 року працювала суддею Жидачівського районного суду.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Останні коментарі