Любіть глибоко і пристрасно. Вам може бути боляче, але це єдиний спосіб жити повним життям.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Онук пише листи воїнам АТО, а дід «варить» їм буржуйки… PDF Друк
Четвер, 18 грудня 2014, 17:11

Якщо армію підтримує народ, то така армія, навіть якщо вона погано одягнена і взута, погано оснащена зброєю, – непереможна. Бо воїни, які воюють, знають, за кого воюють і за що.

 
Світло виключатимуть за вказівкою «зверху»… PDF Друк
Четвер, 18 грудня 2014, 17:07

У районі почали відключати світло по деяких напрямках. За яким принципом це робиться і що очікувати надалі, розпитали у головного інженера Жидачівського РЕМу Ореста Романовича Сивика.

 
ЖЦПК: До нового року підприємство точно не запрацює PDF Друк
Четвер, 18 грудня 2014, 17:01

Дві телефонні розмови мав цього тижня міський голова Жидачева Володимир Левко з «управляючим» ЖЦПК Михайлом Бродським. На понеділок 8 грудня запланована зустріч у Києві. Як зазначив міський голова, планує обговорити питання, пов’язані із заборгованістю підприємства до міського бюджету, а також сподівається почути про конкретні терміни, коли підприємство запрацює.

 
Перша ліга: чемпіонство «Борів», успіх ФК «Ходорів PDF Друк
Четвер, 18 грудня 2014, 16:57

Інакше як феєричним виступ «Борів» з Боринич у сезоні-2014 і не назвеш! Та й справді, бориницька футбольна дружина цьогоріч продемонструвала найкращі результати з-поміж всіх 63 колективів чотирьох ліг, що виступали цьогоріч у першості області: у 18 зустрічах – 17 перемог, лише 1 нічия (другий тур, у Яворові 2:2), жодної поразки.

 
І. Лалак: «Колесо історії України розкрутилося, але, на жаль, воно змащене кров’ю героїв…» PDF Друк
Четвер, 18 грудня 2014, 17:03

Уже минув рік з того часу, коли на Майдані відбулися криваві події. Та вже ніколи не вдасться забути ті жахливі часи, безсонні ночі, лютий холод, вибухи гранат, десятки поранених та загиблих, жах, коли горів Будинок профспілок. І навіть ті з нас хто був налаштований на найгірше не могли припустити, що до цього часу будуть помирати люди за нашу свободу й гідність.

 

 
Друга ліга: «Кохавинка» третя у групі PDF Друк
Четвер, 18 грудня 2014, 16:59

У порівнянні з сезоном-2013 у команді «Кохавинка» Гніздичів сталися істотні зміни. Цьогоріч взято курс на укомплектування команди місцевими футболістами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>