Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Любов до України бере початок з рідного села PDF Друк

Сучасна Україна. Хто б міг подумати, що у ХХІ столітті ми знову воюватимемо за цілісність і незалежність держави. На сході вирує війна. Сотні людей проливають кров. Молоді хлопці, брати, чоловіки, батьки, сини зі зброєю в руках мужньо і вперто стоять на захисті України. А ми тут – під мирним небом, допомагаючи їм, збираємо кошти, їжу, постіль, одяг – усе, що може їм знадобитись для перемоги. Ми ніколи не зрівняємось з ними, але так хочеться показати їм, що вони не одні.

 
На благодійному ярмарку в Жидачеві зібрано кошти на потреби військових PDF Друк

Жидачівські волонтери ГО «Народний легіон» ні дня не марнують, вони, як і рік тому, активно працюють для того, щоб наші військові, особливо з Жидачівщини, відчували надійну підтримку тилу. Чи не щодня у соціальній мережі facebook волонтери звітують про свою діяльність, публікують фотозвіти від наших військових, яким надходить наша з вами допомога.

 
Перспективний план формування територій громад на території Жидачівського району Львівської області PDF Друк

Усього в районі міст, селищ міського типу, сільських населених пунктів – 118, із них міст – 2, селищ – 3, сіл – 113. Кількість місцевих рад – 33.

Загальна площа району становить 99595 кв.км, з них площа лісів 19344 кв.м (19,4%). Проживає 69,7 тис. осіб, з них 21,9 тис. пенсіонерів (31,4% від загальної чисельності).

Обліковано доріг з твердим покриттям 714,65 км, ґрунтових доріг 195,3 км.

Станом на 01.01.2015 р. в районі зареєстровано 2349 суб’єкта господарювання, в т. ч.: фізичних - 2076 осіб, юридичних - 273 осіб.

Зареєстровано та активно беруть участь у суспільному житті громадські організації, рухи.

На підставі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (№157-VIII від 05.02.2015 р.), Методики формування спроможних територіальних (Постанова КМУ №214 від 08.04.2015), обговорень та пропозицій органів місцевого самоврядування пропонується, як бачення районом ефективного територіального устрою на базовому рівні в межах території Жидачівського району Львівської області, утворення трьох потенційних адміністративних центрів спроможних територіальних громад із врахуванням зон їх доступності:

1 – Жидачівський (з адміністративним центром в м.Жидачів);

2 – Ходорівський (з адміністративним центром в м.Ходорів);

3 – Журавнівський (з адміністративним центром у селищі Журавно).

Розпорядженням голови Жидачівської райдержадміністрації №300 від 10 квітня 2015 року утворено районну комісію з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Жидачівському районі.

При формуванні територій враховувалися можливості органів місцевого самоврядування, які спроможні виконувати всі функції, покладені законом на них.

 
Великий відпуст на честь чудотворної ікони Жидачівської Оранти PDF Друк

У неділю Всіх Святих, 7 червня, в Жидачеві святкували храмовий празник на честь чудотворної ікони Жидачівської Оранти. Торжества розпочалися молитвою утрені, яку відслужив о. Роман Котів, сотрудник цієї парафії. Відтак отець-мітрат Василь Юрів, парох парафії, у співслужінні сотрудників о. Ярослава Турика та о. Романа Котіва відслужили молебень до Пресвятої Богородиці. По завершенні було прочитано молитви до чудотворної ікони.

 

 
У районі ремонтуватимуть частину автодоріг Стрий–Журавно та Розділ–Жирова PDF Друк

Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації оприлюднив графік виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. На ці потреби у 2015 році з обласного бюджету виділено понад 139 мільйонів гривень.

 

 
Новіційна школа на прощі у Кохавині PDF Друк

Новіціят – це час, коли люди в особливий спосіб приготовляються до богопосвяченого життя. Іншими словами, це початкова школа монашого життя. Особи, які проходять новіціят у різних чинах та згромадженнях УГКЦ, збираються кожного тижня на лекції у монастирі св. Альфонса у Львові, тим самим творячи новіційну школу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>