Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Віта Олійник: «Який би діагноз не був у вашої дитини, але проблеми в усіх спільні» PDF Друк

Жителька Жидачева Віта Олійник про те, що її син особливий, дізналась від лікарів, і це стало початком нового шляху для їхньої сім’ї, який вони долали в основному самотужки.., до цього часу. Сьогодні її синові Адаму 10 років, він у 3-му класі Жидачівського НВК навчається на індивідуальній формі. А Віта більше не наодинці зі своїми проблемами. Вона вирішила разом із однодумцями заснувати спільноту «Щасливі разом», у яку об’єднуються сім’ї, в яких зростають та виховуються особливі діти.

 
Андрія Гергерта нагороджено орденом Богдана Хмельницького PDF Друк

Президент Петро Порошенко нагородив орденом Богдана Хмельницького III ступеня чотирьох учасників АТО, в тому числі народного депутата, лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша та командира 8 батальйону «Аратта» УДА Андрія Гергерта. Про це йдеться в указі президента від 21 листопада 2016 року.

 
З учасниками танцювального колективу «Барви Удеча», які отруїлися на фестивалі, все гаразд PDF Друк

22 листопада четверо учасників зразкового танцювального колективу «Барви Удеча» жидачівського Центру творчості потрапили в інфекційне відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні №1 з підозрою на харчове отруєння. Цього ж дня в м. Києві з підозрою на отруєння з потяга зняли 18 дітей, які теж, як і наші діти, повертались з Всеукраїнського фестивалю в м. Кам’янець-Подільському «Перлина Кам’янця».

 
Така армія нам потрібна PDF Друк

«Якщо тобі двадцять і більше, ти не знаєш куди себе подіти, життя так осточортіло, що «тягне на подвиги», - тобі пряма дорога до армії. Такі хлопці там потрібні. Бути воїном – для вибраних!»

Два Мар’яни. Одному 39, другому 27. Цього тижня вони завітали до редакції «НЧ». Наші земляки вже два роки служать в українському війську. Нещодавно підписали контракт з армією, бо вже не бачать себе десь інде.

Слухаючи їх, розумієш - вроджені воїни. На таких тримається армія, на таких, справжніх, заглядаються дівчата: підтягнуті, спортивні, з жорсткими чоловічими рисами, без «понтів». А в глибині відчувається сила, твердість, обов’язок перед батьківщиною і любов до рідних, які чекають їх вдома.

 
«Голос, що дає надію!» PDF Друк

Неймовірно світла, добра й щира Лілія Юрків, дівчина з особливими потребами, але з великим серцем та неймовірно чарівним голосом! 21 листопада Ліля дарувала свій спів жителям та гостям Новострілищанської громади у рамках благодійного концерту «Голос, що дає надію».

 

 
25 років служіння Богу і Людям PDF Друк

Чверть століття тому на парафію у село Заріччя прийшов отець Михайло Микитчин. Хто знає ту непросту буденну роботу священика, щоденну і, здебільшого, непомітну, але таку потрібну і важливу? Священичі будні для простих людей уособлюються раптом із недільними літургіями, хрестинами чи похоронами. А як воно є насправді? І чи легка та ноша, бо інколи можна почути «жаль» від когось, що не пішов вчитися на священика…

Спілкуючись з мешканцями села Заріччя, ми почули дуже багато слів подяки на адресу свого «найліпшого» отця. І ця людська любов і повага набагато більше розповідає про цього священика. Отець Михайло не любить багато говорити про себе. Напевно, більше, ніж знає дружина, їмость, а тим більше катехит, п. Леся Микитчин про служіння свого чоловіка не знає ніхто.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Останні коментарі