Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Ціна за проїзд знову зросла подекуди й на 8 гривень PDF Друк

І це ще не межа, запевняють перевізники. Не встигли жителі району відчути підвищення мінімальної заробітної плати, як вже поповзли вгору ціни, а за ними й проїзд у громадському транспорті.

 

 
Селяни вимагатимуть відновити ремонт дороги Кологори - Лучани PDF Друк

Не дочекавшись минулого року обіцяного ремонту дороги, жителі Юшківців, Голдович, Дев’ятник, Кологор збирають підписи до чиновників різного рівня щодо виконання заявлених робіт із ремонту дороги Кологори - Лучани у 2018 році.

 

 
«Всевишній космос» Олеся Дудина PDF Друк

Продовження

Якби Олесь Дудин жив у Європі чи Америці, він був би визнаним світом і забезпеченим матеріально поетом. А у нас, в Україні, він просто «бідний Геній» - так назвав побратима відомий англо-український письменник М. Ковалик. Але сам Олесь вважає себе дуже багатою людиною, бо що є то багатство?..

У його творчому доробку більше 13 виданих книг та збірок, які отримали схвальні відгуки і оцінені не лише в Україні, а й далеко за її межами, й зберігаються у бібліотеках відомих університетів Європи, США, Австралії.

 
Футболу в Жидачеві бути PDF Друк

Схоже, що жидачівсаький футбол має шанс на друге дихання. Принаймні так виглядає, бо відродити, колись легендарний «Авангард» часів Горбанюка мають бажання і міська влада, і підприємці і громадськість. А грати за жидачівську команду є кому: уже не перший рік Жидачівська ДЮСШ вирощує футболістів які займають призові місця на міжнародних турнірах, як той що нещодавно пройшов у Барселоні і де наша команда виграла «золото».

 
На Водохреща все більше охочих пірнути в освячену купіль PDF Друк

Для жителів с. Дем’янки-Лісної вже стало традицією на свято Богоявлення, 19 січня, після відправи у церкві та освячення води організовувати масові купання. Цей досвід жителі села перейняли від сусідів із Заріччя. Молоді хлопці Тарас Давіцький та Петро Марковський минулого року вирішили заохотити й своїх односельців. Підійшли до організації дуже відповідально, забезпечивши «моржів» теплим чаєм, глінтвейном та імпровізованими роздягальнями. Місце для купання вибрали на річці Вівня. Після освячення вод ріки, яке провів парох о. Михайло, найвідважніші пірнули в купіль.

 
Василя Татарина призначено головою Жидачівської РДА PDF Друк

Президент України підписав розпорядження про призначення Василя Татарина головою Жидачівської районної державної адміністрації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі