Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
На Жидачівщині пропонують створити три спроможні громади. Триває обговорення PDF Друк

Територіально-адміністративна реформа в дії. Жидачівський район за пропозиціями Жидачівської РДА пропонується розділити на три спроможні громади із центрами в Жидачеві, Ходорові та Журавні.

12 травня став відомий широкому загалу попередній поділ району при проведенні децентралізації. Цього дня у сесійні залі Жидачівської районної ради проходило обговорення територіально-адміністративної реформи за участю голів місцевого самоврядування, голови РДА Олександра Пітули, голови районної ради Ігоря Коса, першого заступника голови РДА Василя Татарина, представників Офісу реформ Адріана Фітьо та Романа Брезіцького.

 
Призначено заступника голови РДА PDF Друк

5 травня розпорядженням голови Жидачівської РДА О. Пітули Ольгу Мельник призначено заступником голови РДА.

 

 
Альтернатива дитячим садочкам є. Чи скористаються нею на Жидачівщині? PDF Друк

З вересня 2014 року в шести школах Жидачівщини реалізовується проект «Впровадження альтернативної форми дошкільної освіти у сільських громадах». Проект впроваджується за сприяння БО «Центр освітніх ініціатив» м. Львова, Товариством «Едукатор» з м. Ломжі (Польща), Агенцією розвитку Радехівщини, Центром громадських ініціатив з Перечина та Волинським ресурсним центром.

Завдяки цьому проекту діти у сільських населених пунктах мають змогу пройти ґрунтовну підготовку до школи. Така форма дошкільної підготовки створює рівні умови для дітей, які не мають змоги відвідувати дитячі садочки чи навчально-виховні комплекси.

22 квітня на базі Дулібівської ЗОШ I-II ст. відбувся семінар, присвячений певним підсумкам цього проекту та найголовніше - новим методичним напрацюванням, які в подальшому можуть успішно застосовуватись у різних школах нашого району.

 

 
Настав час територіальної реформи PDF Друк

Реформа місцевого самоврядування – одна із найважливіших, які повинна здійснити Україна для поліпшення життя свого населення та стійкого економічного зростання. Потреба у здійсненні цієї реформи назріла давно, однак братися за неї жодна попередня влада не поспішала.

 
Свято Матерів та Героїв у Нових Стрілищах PDF Друк

10 травня у смт. Нових Стрілищах вітали Матерів, вшановували жінок, які своєю мужністю змінювали світ. Також у рамках урочистостей відбулась презентація книги «Українські Січові Стрільці», перевидання якої приурочене 100-річчю утворення Легіону УСС.

Урочистості проходили в актовому залі Новострілищанської ЗОШ I-III ст. Директор школи Галина Козяр привітала усіх, хто завітав на цей захід, та представила його гостей – учасника національно-визвольних змагань, автора книг «Дзвони пам’яті», «Повстанськими стежками Жидачівщини» Олексія Васильовича Данилишина, голову осередку КУН Володимира Мелеха та його дружину Наталю.

 

 

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>