Любіть глибоко і пристрасно. Вам може бути боляче, але це єдиний спосіб жити повним життям.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Вибори-2015: хто і куди PDF Друк

Усі маски скинуто. Списки кандидатів від політичних партій до Львівської обласної та Жидачівської районної рад відомі. Хто міг ще до останнього, до 24.00 30 вересня, змінював кон’юнктуру партійних списків. Та сьогодні виборцю стало відомо, хто боротиметься за його голоси 25 жовтня 2015 року.

До Львівської обласної ради на території Жидачівського району сформовано три виборчі округи під номерами 40, 41, 42. Межі виборчих округів на цьогорічних місцевих виборах дещо змінені. Як саме? Дивіться.

 

 
В тобі пульсує кров Героїв PDF Друк

11 жовтня на території урочища «Бакоцино» с. Новошино відбудеться військово-патріотичний зліт «Дзвони пам’яті», присвячений Петру Федуну – «Полтаві».

У програмі:

 
Путівки для учасників бойових дій АТО PDF Друк

31 березня 2015 року набула чинність постанова Кабінету Міністрів України №200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».

Дія цього порядку поширюється на учасників антитерористичної операції, яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

 
З нагоди Дня Бога Творця у Стрийській єпархії відбувся священичий футбольний турнір PDF Друк

Третій рік поспіль у Стрийській єпархії в особливий спосіб відзначили екологічне церковне свято День Бога Творця. Це свято відзначається у нашій Церкві 14 вересня. Саме з цієї нагоди священики єпархії у вересні збираються разом для спільної молитви і заняття спортом.

 

 
„Музей історії та мистецтва Жидачівщини” запрошує на відкриття виставки творів живопису PDF Друк

У рамках відзначення Дня захисника України, 73-ї річниці УПА, Дня українського козацтва 11 жовтня о 12 год. у Жидачеві в „Музеї історії та мистецтва Жидачівщини” – філії Львівської національної галереї мистецтв – мешканці району матимуть можливість ознайомитись з музейною експозицією. Цього дня заплановано також відкриття виставки творів живопису народного майстра, уродженця м. Ходорова Романа Яворського.

 
Сам собі рятувальник PDF Друк

Паралельні реальності таки існують. У неділю, 4 жовтня, остаточно переконалися, що країна і, зокрема, жидачівці живуть у іншому світі. Для більшості наших людей війна й всі біди, що з нею пов‘язані, - то ніби відголос далекої Галактики, а волонтери і вояки - немов космічні астронавти... І так 1,5 роки. І навіть труни земляків, що повертаються на рідну землю, мало зрушують душевний спокій пересічних громадян... Кілька фактів про вишкіл «Сам собі рятувальник». Отже, суть заходу: усюди, не тільки на війні, людині загрожує небезпека, у горах чи лісі, на господарці чи коло річки. Там, де не допоможе «швидка» і лікар, людина, яка знається на медицині, зможете порятуватися. А хто ні - той гине.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>