Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
«Ми втримали 29-тий блокпост» PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 14:50

Михайло Гнатів з с. Букавина нещодавно, 27 січня, відсвяткував свої 24 роки. Відсвяткував в окопах.

У січневі дні 2015 року українські військові обороняли 29-тий блокпост. Велися запеклі бої. Сепаратисти робили неодноразові спроби захопити стратегічне перехрестя, але щоразу їхній наступ «захлинався» від шквальних обстрілів у відповідь артилерії військових 24-тої механізованої бригади, ЗСУ, Національної гвардії. З боку терористів у наступ пішли навіть танки… Та мужність українських військових не дала ворогові захопити позиції на 29-тому блокпосту. Серед тих відчайдушно-відважних бійців 24-тої механізованої бригади був і наш краянин, житель с. Букавина, що на Ходорівщині, Михайло Гнатів.

 

 
"У мене вцілило дві кулі, одна навиліт, інша - застрягла" PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 14:40

Вже минув рік після кривавих подій на Майдані. Вже рік відтоді як вся Україна зі сльозами ховала Героїв Небесної Сотні. В цей день ми вкотре згадуватимемо імена загиблих, серед яких і наш краянин Роман Точин.

Для ходорівчанина Романа Тітика ці події назавжди залишаться раною на серці. 20 лютого він втратив друга дитинства й мало не загинув сам. Про ті події йому важко згадувати й сьогодні.

 

 
Ніхто, крім нас! PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 14:18

Про роботу волонтерів Жидачева щодо забезпечення вояків в АТО, старі фотоапарати і нові потреби на східному фронті

Давно докладно не розповідали про роботу «Допоможи фронту» й ГО «Народного легіону» (ГО «Народна самооборона» нещодавно змінила назву). Причини на це були різні, кажуть в організації, одна з основних – розширення діяльності.

 

 
Захисні споруди PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 13:49

Сектор із питань цивільного захисту Жидачівської РДА доводить до відома населення інформацію про захисні споруди, їх адреси та порядок заповнення захисних споруд людьми, які укриваються.

У загальному по району є 34 захисні споруди (4 сховища, 30 протирадіаційних укриттів). Адреси захисних споруд:

 
Герої не вмирають! PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 14:31

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, громадськість Жидачева вшанувала пам'ять загиблих під час Революції Гідності.

До пам’ятного каменю жителі міста клали запалені лампадки, біля кожного деревця, що висаджене на Алеї Героїв Небесної Сотні, молодь міста залишила лампадку пам’яті. Як і рік тому, лунав реквієм «Пливе кача по Тисині»…

Пам’ятаємо ім’я кожного. Вічна слава Героям!

 
Без дозволу сільських рад – до земель за межами громад зась PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 14:14

19 лютого район відвідала заступник голови ОДА Ірина Гримак.

На зустрічі заступника голови ОДА з господарським активом району керівники відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька, управління агропромислового розвитку Галина Кіячик та начальник фінансового управління Вікторія Вонсович доповіли про основні показники виконання бюджету та програми соціально-економічного і культурного розвитку району за минулий рік.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>