Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Чи винні свині у дулібівському конфлікті? PDF Друк

Близько 300 мешканців Дуліб зібралися минулої суботи у Народному домі на громадські слухання з питання, яке стало наріжним каменем ще на початку року: бути чи не бути свинофермі у селі Дулібах? Тоді, у березні, здебільшого зважаючи на вибори до об’єднаної громади, які були на носі і щоб їх не зірвати, мешканці села заставили власників забрати свині, які завезли на ферму. Конфлікт ущух, проте дві сторони залишилися при своїх інтересах. Щоб не допустити повторного завезення свиней, мешканці села організувавши цілодобове чергування біля ферми, якою володіє «Лемберг-Агро». Щоб привернути увагу скоріше до того, що питання не вирішується, ініціативна група села Дуліб навіть спромоглася організувати прес-конференцію у Львові, яку транслювали в онлайн режимі. Люди тоді дізналися чимало «цікавих» речей. А цієї суботи вперше на зустріч із мешканцями села приїхав власник ферми Богдан Різник.

 

 
Козацький гарт: тренування для сильних духом PDF Друк

У Криму – провокації, на східному кордоні країни – нагромадження путінських військ, з усіх новин линуть похмурі звістки буцімто скоро «велика війна». Що може простий українець в такій ситуації? Варіантів небагато. Або панікувати і збирати валізу за кордон, або готуватись до випробувань долі.

 
Наш Володимир Гоза у десятці найсильніших важкоатлетів світу PDF Друк

Жидачівець, майстер спорту з важкої атлетики, другокурсник Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза успішно дебютував на олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Як і прогнозував сам важкоатлет, цьогоріч дістати олімпійську медаль йому не до снаги, але й на просту участь в Олімпіаді він не згоден.

 

 
Волиця-Гніздичівська – село, що зберігає свою самобутність PDF Друк

Село Волиця-Гніздичівська розкинулось на березі ріки Стрий, неподалік оповитого легендою озера Татаровець. В недалекому минулому на околиці села була ціла мережа озер у яких не лише кишіло рибою, ці водойми регулювали ріку, рятуючи село від паводків та повеней. Райський куточок, де витає спокій, де затишно й добре та й до великого міста добратися не складе проблем.

 

 
Підтримуємо військових PDF Друк

У країні досі триває війна, хоч і неоголошена. Чи не щодня в час перемир’я гинуть наші військові. На східних кордонах держави наші воїни стоять готові в будь-який момент обороняти рідний край і свої сім’ї. На жаль, про це пам’ятають не всі. Але все ж є люди, які досі адресно продовжують допомагати військовим, - це волонтери, підприємці, прості люди.

 
У Гніздичівській ОТГ вже освоїли частину коштів державної субвенції PDF Друк

Днями у Гніздичеві завершили капітальний ремонт вулиці Грушевського. На ці потреби використано 321 тисяч грн субвенції державного бюджету, що виділяється місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. За ці кошти відремонтовано 156 м дороги.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Останні коментарі