Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.

Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Побачили нову Україну, цілковито іншу… PDF Друк
П'ятниця, 25 липня 2014, 12:15

Ризикуючи своєю безпекою, а навіть життям, на власних автомобілях, на власний страх і ризик цілий тиждень активісти із ГО Жидачівська районна «Народна самооборона» Володимир Гаврон та Іван Гивель разом із колегами з Миколаєва, Пустомит, Львова й Донецької області цілий тиждень провели в Луганській і Донецькій областях. На території, де вже місяцями триває АТО, волонтери везли нашим військовим захисне спорядження, продукти, воду.

Кажуть, що побачили нову Україну, цілковито іншу. Бачили важкі будні українських військових, які не можуть змиритися не з бідністю й незабезпеченістю армії, а зі зрадою командування.

 
А ти вже допоміг фронту? PDF Друк
П'ятниця, 25 липня 2014, 12:12

У Жидачеві волонтери продовжують збирати продукти та кошти для військовослужбовців. Пункти збору розташовані в торгівельній мережі «Рукавичка» в м. Жидачеві та Ходорові.

 
Через Рогізно теж не пропускали вантажівки, але вже з врожаєм PDF Друк
П'ятниця, 25 липня 2014, 12:05

У п’ятницю, 22 липня, сільську дорогу для проїзду важкої техніки перекрили й у с. Рогізно. Великотоннажні вантажні автомобілі, якими кілька разів у день вивозять намолочене зерно, розбивають й так не надто якісну дорогу. Хто відшкодовуватиме збитки від такої діяльності – основне питання, яке цікавило селян, що гуртом зібралися й перекрили проїзд вантажівкам. За кілька годин блокування в черзі, очікуючи звільнення проїжджої частини, вже стояло до десятка навантажених збіжжям машин.

 

 
Помолися за здоров’я та щасливе повернення з війни українського солдата PDF Друк
П'ятниця, 25 липня 2014, 11:54

На своїй сторінці у facebook активіст ГО Жидачівська районна "Народна самооборона» Володимир Гаврон назвав імена наших краян, які зараз перебувають у зоні ведення антитерористичної операції. Володимир вказує 49 імен, але цей перелік не є остаточним. Активіст закликає краян молитися за здоров’я наших хлопців і за щасливе їх повернення додому.

 
На сільські дороги важкій техніці - зась PDF Друк
П'ятниця, 25 липня 2014, 12:07

22 липня у Лискові громада вимагала від місцевої влади та лісництва вирішити проблему дороги, якої через важковагову техніку, що возить ліс, скоро може просто не стати в селі.

Чаша терпіння селян переповнилась. У п’ятницю, 18 липня, люди стояли на своєму: якщо на найближчій зустрічі представники лісництва та війт не вирішать проблему, вони машини з деревом через село пропускати не будуть.

 
«Напиши листа солдату» PDF Друк
П'ятниця, 25 липня 2014, 11:57

Шановні наші юні читачі «Нового часу»!

Редакція газети оголошує акцію «Напиши листа солдату». Всі ваші листи, які прийдуть на нашу адресу, ми передаватимемо нашим хлопцям, які сьогодні на сході України відстоюють державу. Окремі з них друкуватимемо на сторінках часопису.

Підтримаємо своїх. Вони відстоюють мир для нас.

Чекаємо на листи.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>