Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.

Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Безпілотник над Жидачевом, або "Аеродром" у Загурщині PDF Друк
П'ятниця, 15 серпня 2014, 11:07

У позаминулому номері ми розповідали про безпілотника, який літав над територією села Загурщина. Як тільки вийшов номер часопису, до редакції зателефонував молодий чоловік Сашко Лялюк який повідомив що безпілотника того дня запускав він.

 
Нестачу кам’яної солі відчули й на Жидачівщині PDF Друк
П'ятниця, 15 серпня 2014, 11:05

Уже кілька днів на прилавках магазинів і супермаркетів немає звичної кам’яної солі. Її нестача гостро відчувається саме тепер, у сезон закруток. Як розповіли у супермаркеті в м. Ходорові, кам’яної солі немає і невідомо, коли завезуть, адже в Донецькій області триває АТО, а саме звідти йде постачання цієї «приправи». Хоча, схоже, покупці не надто переймаються її зникненням.. Тим паче, що сіль з додаванням іонів йоду Дрогобицького підприємства нікуди не ділась. Її можна придбати орієнтовно за 8 грн.

 
КПУ – до народного суду PDF Друк
П'ятниця, 15 серпня 2014, 11:03

60 чоловік з Жидачівщини 14 серпня відгукнулися на акцію «Заб’ємо вирішальний цвях у комуністичну домовину», яку організував Олег Канівець, і приїхали до Києва, де цього дня в Окружному адміністративному суді відбувся розгляд справи про заборону КПУ.

 

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>