Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Україна. Рік війни. Все почалося з Криму! PDF Друк

Уже рік Україна у стані війни, і почалася вона із захоплення Росією Криму. Донецьк і Луганськ - це вже потім. Спочатку путінська Росія провела, і в цьому нарешті призналася устами самого Путіна, спецоперацію із захоплення півострова, до якої готувалася довго.

 
Про цільові програми, паспорти й «зрив» опалювального сезону PDF Друк

Хвилиною мовчання розпочалась ХХIII сесія Жидачівської районної ради. Депутати вшанували пам'ять мобілізованих військових, які загинули у зоні ведення АТО, а також пам'ять свого колеги, директора Дев’ятниківського НВК, депутата Жидачівської районної ради Ігоря Ярославовича Щербатого, який так несподівано й рано відійшов у інший світ.

Участь у засіданні взяли народний депутат Андрій Кіт, голова РДА Олександр Пітула, голови місцевих рад.

 
Вечір пам’яті Володимира Поповича PDF Друк

Вечір пам’яті… Хода скорботи… Яку б назву не підбирати, від цього не поменшає ні смутку, ні болю. Болю за нашим сміливим, відданим Україні, найкращим Володею Поповичем, який загинув при виконанні антитерористичної операції в Луганській області.

 
Хресна Дорога за мир в Україні вулицями Жидачева PDF Друк

29 березня, вулицями Жидачева пройшла традиційна чотирнадцята Хресна Дорога за участю духовенства та вірних Жидачівського деканату. Хресну ходу, яка цього року відбулася в наміренні за мир в Україні, очолив о. мітрат Василь Юрів.

 
Обрано голову Громадської ради при райдержадміністрації PDF Друк

3 квітня відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Жидачівській РДА. Із 36 зареєстрованих громадських організацій, які подали документи на участь у роботі Громадської ради, присутніми були 27 представників. На першому ж засіданні було обрано голову Громадської ради при райдержадміністрації Ігоря Николина. Представники громадських організацій також обрали рейтинговим голосуванням двох заступників голови - Володимира Мелеха та Олександру Баранкевич.

 
Молитовна хресна хода в Ходорові PDF Друк

29 березня, у п’яту неділю Великого посту, вулицями Ходорова пройшла молитовна Хресна хода, в якій взяли участь мешканці міста та навколишніх сіл.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>