Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
Жидачів не відмовився допомогти Львову зі сміттям, але лише на кілька днів PDF Друк

Трагедія у Жовківському районі – пожежа на Грибовецькому сміттєзвалищі, що спричинила зсув відходів, під завалами яких загинуло троє пожежників, мало не спричинила сміттєвого колапсу в області. 31 травня Грибовецька сільська рада прийняла рішення закрити полігон і не вивозити туди навіть власне сміття. Сміття зі Львова почали вивозять на інші сміттєзвалища, зокрема частково й на територію м. Жидачева, що спершу обурило місцевих мешканців, але згодом жидачівці погодились приймати відходи з обласного центру до 10 червня.

Полігон у Грибовичах – один із найбільший в Україні. Його площа - 33 га. Експлуатувати його почали з середини 1950-х років. За екологічними нормами, припинити експлуатацію полігону мали ще у 1970 роках. Однак пошуки альтернативної ділянки не давали результату, тож вивозити сміття у Грибовичі продовжували до кінця травня 2016 року.

 

 
А гриби ростуть! PDF Друк

Такого велета знайшов Гаваньо Ярослав, учень 3-го класу, біля школи у селі Заболотівцях. Вага гриба-дощовика – 4 кілограми 600 грамів. Гриб виріс неподалік теплотраси до школи, яка минулими роками протікала.

 
Цікава мандрівка PDF Друк

3 червня для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей з особливими потребами Жидачівщини було організовано цікаву та пізнавальну поїздку у приватний зоопарк «Лімпопо» с. Меденичі Дрогобицького району.

 
Локальна історія. Історія, яку варто зберегти, щоб знати PDF Друк

Десяток сіл, півсотні записаних спогадів, сотні рідкісних, маловідомих світлин – це лише дещиця з того, що вдалося опрацювати та зібрати на Жидачівщині історикам, волонтерам у рамках проекту «Локальна історія», яку впроваджує Українська Галицька Асамблея.

1 червня у Жидачівській районній центральній бібліотеці відбулась презентація цього великого проекту, присвяченого історії Галичини, невід’ємною частиною якої є і наш район, для директорів Народних домів Жидачівщини.

 
У Жидачівському районі закупівлі теж проводитимуть через систему Prozorro PDF Друк

З червня усі розпорядники бюджетних коштів Львівщини здійснюватимуть закупівлі через авторизовані електронні майданчики Prozorro. В онлайн-системі реєструватимуть товари і послуги вартістю не менше як 10 тис. грн та не більше 200 тис. грн.

 
Ще четверо учасників АТО отримали земельні ділянки в Жидачеві PDF Друк

1 червня у приміщені залу засідань Жидачівської міської ради відбулося жеребкування з вибору вільних земельних ділянок на території садибної забудови «За лікарнею» для учасників бойових дій у зоні АТО. Участь у жеребкуванні взяли чотири особи - два учасники бойових дій та два представники родин учасників АТО.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Останні коментарі

Наш банер

Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!

<a href="http://newtime.lviv.ua/" target="_blank"><img border="0" src="http://newtime.lviv.ua/images/newtime.jpg" alt="Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!" width="75" height="72"></img></a>