Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Влада Відтепер водії їздитимуть за графіком, а пільговиків «не викидатимуть» із салонів автобусів?
Відтепер водії їздитимуть за графіком, а пільговиків «не викидатимуть» із салонів автобусів? PDF Друк
П'ятниця, 10 вересня 2010, 10:23

Недотримання графіків руху та маршрутів перевізниками, впорядкування дорожніх знаків на автошляхах, відкриття нових маршрутів - питання, що розглядались комісією з безпеки руху та пасажирських перевезень при РДА. Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови РДА Р. Гриців, заступник голови РДА з питань АПК В. Пришляк, заступник голови районної ради М. Марків керівник відділу економіки С. Самсонова, керівник відділу освіти Р. Свередюк, а також представник ДАІ, голови місцевих рад та самі перевізники.

Свою роботу комісія розпочала із розгляду громадських скарг та звернень щодо якості пасажирських перевезень, відновлення руху автобусів чи «маршруток» на багатьох маршрутах. Зокрема через відсутність нормального сполучення для жителів сіл та селища Гніздичівської селищної ради проблематично дістатися до райцентру. А з Лівчиць, особливо у вихідні дні, студентам важко дістатися до Львова через нерегулярність курсування «маршрутки».

Уже не один рік жителі Рогізного добиваються того, щоб через їхнє селом хоча б кілька разів на день йшла маршрутка. Дізнавшись про засідання комісії, рогізненці прийшли, щоб розповісти про свої проблеми. За словами Р. Гриціва, розглядатиметься можливість курсування кількох «маршруток» ТзОВ «Жидачівавтотранс» по маршруту Львів - Монастирець через Рогізно - Бережницю.

Не мають сполученням із районним та обласним центрами жителі сіл Облазницької та Сидорівської сільських рад. «Крехів, Сидорівка, Сулятичі, Корналівка, Нове Село відірвані від світу», - зауважив сільський голова с. Облазниці С. Стрийський.

Найбільша проблема із сполученням на території Вибранівської сільської ради. Через бездоріжжя перевізники не хочуть обслуговувати цей маршрут, хоча ліцензію отримали. Останнім часом з перебоями ходить і поїзд.

До кінця тижня перевізники ТзОВ «Жидачівавтотранс» та ПП «Транс-Спорт» мають узгодити графіки та маршрути руху на рейсах Ходорів-Молодинче та Львів-Молодинче, які вони обслуговують.

Перший заступник голови РДА звернувся до перевізників та голів місцевого самоврядування з проханням встановити на автостанціях та зупинках у населених пунктах, де кількість жителів перевищує тисячу осіб, інформаційні щитки із графіком курсування «маршруток» та номером «гарячої телефонної лінії». Як зазначив заступник голови РДА В. Пришляк, перевізникам за недотримання умов договору загрожує відмова в продовженні ліцензії.

Крім того, найближчим часом буде створено пряму телефонну лінію, що працюватиме й у райдержадміністрації.

З проханням врегулювати питання сполучення с. Рогізно із Жидачевом та встановити в с. Бережниці на центральній автодорозі біля школи «лежачого поліцейського» до комісії звернувся сільський голова с. Бережниці Г. Кухта.

Були зауваження в комісії й до відділу освіти. Деякі водії «Школяриків», не маючи дозволів, окрім учнів та педагогів перевозять пасажирів, через що виникають конфлікти із перевізниками.

Перший заступник голови РДА наголосив на неприпустимості використання дирекцією шкіл шкільних автобусів для інших потреб, крім як для перевезення учнів.

Керівник відділу сім’ї та молоді О. Хомин поінформувала перевізників, що відповідно до Закону «Про охорону дитинства» діти з багатодітних сімей віком від 6 до 18 років мають право на безоплатний проїзд. Про пільговий проїзд реабілітованих та постраждалих від політичних репресій нагадав власникам «маршруток» і М. Марків.

Оксана Франків.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі