Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство Бринці-Церковні попрощалися з Михайлом Березкою
Бринці-Церковні попрощалися з Михайлом Березкою PDF Друк

8 червня біля населеного пункту Катеринівка Попаснянського району Луганської області внаслідок ворожого мінометного обстрілу загинув молодий боєць 24-ої окремої механізованої бригади ЗСУ, уродженець с. Бринці-Церковні нашого району Михайло Березка.

В жовтні 2017 йому б виповнилось тільки двадцять один. У серпні 2016 року Михайло добровільно став до лав захисників України.

На колінах, вздовж шляхів Ходорівщини, якими везли тіло Героя, до самого рідного села Бринців-Церковних, стояли із запаленими лампадками від малого до старого. У Жидачівському районі оголошено Дні жалоби.

11 червня відбувся похорон загиблого у зоні АТО українського воїна Михайла Березки.

На церемонію прощання із загиблим захисником України зібралися сотні людей з навколишніх сіл. Було багато бойових побратимів Героя – воїнів АТО Жидачівщини та інших районів Львівщини.

Віддати шану полеглому солдату прибули директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин, голова районної ради Ігор Кос, міський голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади Олег Коцовський, депутати районної ради, представники місцевих громад.

Чин поховання українського Героя очолив владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський, який постійно перебуває на Сході України в якості військового капелана й спілкується з її захисниками.

Звертаючись до людей, преосвященний владика Богдан Манишин зауважив, що Михайло Березка багато не встиг зробити у цьому житті. Всі повинні зберегти пам’ять про нього, кожен щось має змінити в цьому житті, любити Україну ділами. Михайло хотів досягнути чогось більшого, але не зміг. Він залишив це для кожного з живих, щоб довершили його справу.

Як розповів бойовий побратим Михайла Березки Олександр Лагодик, Михайло вирізнявся надзвичайною працьовитістю, військовою дисциплінованістю. В період певного бойового затишшя він постійно укріплював бойові позиції, які в районі Катеринівки для російських окупантів були кісткою в горлі, бо є хорошим плацдармом для визволення українських земель Донбасу і Луганщини. Із сльозами на очах бойовий побратим говорив, що ворог отримає гідну відплату за смерть Михайла Березки, який загинув 8 червня під час мінометного обстрілу.

Під зворушливу мелодію «Пливе кача по Тисині» тіло Героя винесли із храму бойові побратими. Над мальовничими пагорбами линули хвилюючі слова прощання із загиблим бійцем АТО. Зворушливу тишу сколихнула почесна сальва на честь Героя, сотні людей зі сльозами на очах виконали Державний Гімн України. А в небо злетіли голуби, наче душі наших загиблих воїнів.

У полеглого Героя залишились мама Стефанія Андріївна та сестра Марія, батько помер кілька років тому. Родина потребує підтримки, яку місцева, районна і обласна влада обіцяли надати.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі