Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство
Суспільство
Як сестра сестру рятує PDF Друк

Родинні стосунки. Це, здавалося би, на перший погляд просте сполучення двох слів, а скільки за ним ховається змісту, скільки людських доль, сімейних радощів, а інколи і болю…

Нині часто доводиться почути, що таке поняття як «родина» звузилося , зниділо, якось розгубилося за останні десятиліття і, як правило, звелося до родинних взаємовідносин між сім’ями братів і сестер. Відійшли у минуле «празники» - ті справді наші і по духу, і за змістом свята, коли до тебе сходилися без запрошення і попередження усі родичі. Кажуть, час не той, економіка і безгрошів’я… А може, це ми просто стали іншими, це у нас щось увірвалося. Ми із заздрістю дивимося на «інших», які один одного «тягнуть», і констатуємо, що свій вміє лише «втопити»… Але є й по-іншому.

 

 
У Юшківцях встановили та освятили пам’ятний хрест PDF Друк

28 липня увійде в історію Юшківців ще однією знаковою подією. У день святкування 1031-ліття Хрещення України-Руси на церковному подвір’ї громада освятила встановлений минулоріч кам’яний хрест у пам'ять про 1030-ліття Хрещення Київської Русі. Незважаючи на те, що з освяченням забарились на цілий рік, це аж ніяк не применшує важливості події, з нагоди якої встановлено хреста.

 

 
За ухилення від призову на строкову військову службу засуджено 27-річного жителя Жидачева PDF Друк

Стрийською місцевою прокуратурою скеровано обвинувальний акт стосовно 27-річного уродженця та жителя м. Жидачева, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, тобто в ухиленні від призову на строкову військову службу.

 

 
Жидачівщина прогнозовано обрала Андрія Кота, а Стрийщина розділилась між кількома кандидатами PDF Друк

Гасло «Давай зробимо їх ще раз», на позачергових виборах до ВРУ, що відбулися 21 липня 2019 р., схоже, спрацювало й на Львівщині, щонайменше на виборчому окрузі №126 та ще семи округах області. Зокрема на нашому окрузі (межі виборчого округу: міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони), за попередніми підрахунками ЦВК, з 22 політичних партій, які брали участь у виборах, лідирує новостворений політичний бренд команди чинного президента «Слуга народу».

 
Більшість українців за Зе-команду, а Львівщина - за «Голос» PDF Друк

Якщо поглянути на електоральну карту України після позачергових виборів до Верховної Ради України, що відбулися 21 липня 2019 р., то побачимо, як вся вона забарвилась у зелень. Це свідчить про те, що майже цілковито виборці підтримали політичну партію чинного президента «Слуга народу».

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 207

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі