Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Особистості
Особистості
Окружний референт СБ ОУН "Смерека" PDF Друк

Євстахій Пацевко, пс. «Смерека», «Оршан», народився 1922 року в селі Заліски Бібрецького повіту (тепер Жидачівський район Львівської області) у селянській сім’ї Степана та Ганни Пацевків. Коли Євстахію було три роки, в сім’ї з’явилось поповнення, народилася дівчинка, котру нарекли Ольгою. У батьківському домі їх зростало тільки двоє, і це було не характерно для тодішніх сільських сімей, але у випадку родини Пацевків на це були певні причини. Євстахій народився з фізичною вадою – одна ніжка була тоншою за іншу, розвивалась з відставанням, тому батьки хвилювались, щоб син не зростав калікою, і звертались до всіх відомих в окрузі лікарів за допомогою. Але, підростаючи, він зумів перебороти недугу, і це не позначилось на його фізичному стані у зрілому віці.

 

 
Життєвий ювілей Ігоря Калинця PDF Друк

9 липня 2019 р. відзначав свій 80-літній ювілей поет, прозаїк, «шістдесятник», дисидент, почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка Ігор Калинець.

 

 
Дух, що тіло рве до бою PDF Друк

До 80-річчя Ігоря Калинця, який народився 9 липня 1939 р. в м. Ходорові

Петро Шкраб’юк. Попід Золоті Ворота: шість елегій про родину Калинців. – Львів: Сполом, 2018. – 528 с.

Мій світ вмістився

на кінці голки,

ще й для твого

місця зісталося.

Ігор Калинець, «Закінчуючи».

У цій книзі дух боротьби, вільного життя, описаний душевним мистецьким словом. Саме така духовна зброя боротьби сучасного щодення мусить освячувати полум’ям дорогу для української молоді, бо вогонь – символ перемоги як символ життя вважався і є найбільшою святістю. Знання про знання, або думки про думки – це «біблія» пам’яті про нищівні часи комуністичної системи, про тих, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за нашу волю, бо фундамент мудрості – пам’ятати і знати те, що формує духовний світ людини. Маніпуляції всюди і в усьому! Вічне слово у книзі, бо вона – «..єдиний посередник, який залишився не зруйнований мирським: все інше, що попадає вам у зіниці, маніпулює вами за допомогою реклами. Я довіряю лише своїй бібліотеці» (Нассім Талеб, «Чорний лебідь»)... LIBROS LEGE (Книги читай. Катон – 234-149 до н.е.).

 
«Щастя і доля» Ростислави Павлишин PDF Друк

13 червня 2019 року у «Літературній вітальні» Жидачівської районної бібліотеки відбулася презентація нової книги відомої львівської журналістки Ростислави Павлишин «Де щастя і доля».

 

 
Вони боролись за самостійну Україну. Микола Гулей PDF Друк

1 травня 2019 року виповнилось 90 років відомому політичному та громадському діячу з Ходорівщини, одному з останніх членів ОУН, учаснику української національної революції, політв’язню большевицьких таборів Гулею Миколі Йосиповичу.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 53

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі